PODRÓŻE Z FLAGĄ MAZOWSZA 

Rusza 3 edycja konkursu fotograficznego


Podróżuj, fotografuj, wygrywaj! Rusza III edycja konkursu „Podróże z flagą Mazowsza” organizowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną i Agencję Rozwoju Mazowsza S.A., pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Dziel się pasją podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz różne zakątki regionu, zwiedzasz Polskę, czy też odkrywasz odległe kraje, flaga Mazowsza może towarzyszyć Ci w tych niezapomnianych chwilach. Odkrywaj piękne krajobrazy, historyczne zabytki, letnie wydarzenia kulturalne i bądź dumny z bycia mieszkańcem województwa mazowieckiego.
Wyślij swoje najlepsze zdjęcie z podróży, na których uwiecznisz flagę Mazowsza i miej szansę na nagrodę pieniężną. Wakacyjne fotografie można przesyłać do 15 września 2024 r. W puli nagród czeka łącznie 25 000. zł. Zwycięzców wybierze jury, które wyłoni łącznie 6 najlepszych zdjęć w każdej kategorii.
Konkurs jest adresowany do osób, które planują aktywne wakacje. Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w konkursie za zgodą dorosłych opiekunów.

W tym roku miłośnicy fotografii będą fotografować w dwóch kategoriach: 
OPEN - dla pasjonatów i miłośników fotografii amatorskiej                                                                           PRO – dla profesjonalnych fotografików Autorzy najlepszych zdjęć oprócz nagród finansowych mogą liczyć na promocję swoich prac, w czym pomoże m.in. publikacja zwycięskich zdjęć w formie kalendarza na 2025 rok, w mediach społecznościowych oraz podczas wystawy plenerowej.

Celem konkursu jest wzmacnianie tożsamości regionalnej, a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i zainteresowania regionem – jego historią, naturą i atrakcjami turystycznymi. Na zdjęciach mogą się znaleźć zarówno ciekawe krajobrazy, zabytki, jak i wakacyjne wydarzenia kulturalne.
Udział w konkursie jest bezpłatny. 

Zgłoszenia konkursowe wraz ze zdjęciem, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgodą opiekunów na udział w konkursie, należy wysłać w formularzu elektronicznym na stronie https://forms.gle/beWnxzX1j1GXACVs9 

 Regulamin konkursu – Podróże z flagą Mazowsza
 Załącznik nr 1 – Oświadczenie dla opiekuna osoby niepełnoletniej
 Załącznik nr 2 – Lista Punktów Informacji Turystycznej